play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Više od 200 varaždinskih umirovljenika na izletu u Selcu

Dvjestotinjak varaždinskih umirovljenika provelo je u utorak, 5. rujna 2023. godine na lijepom izletu na moru u Selcu. Besplatan izlet varaždinskim umirovljenicima organizirao je Grad Varaždin, a u jutro ih je pozdravio i ispratio na put zamjenik varaždinskog gradonačelnika Miroslav Marković.  Prijevoz je organiziran sa četiri udobna autobusa, a ručak u hotelu Katarina. Na izlet su išli umirovljenici koji su se javili na javni poziv Grada Varaždina , a uvjet je bio prebivalište na području Grada Varaždina i mirovinska primanja umirovljenika do 531 eura za mjesec svibanj 2023.godine.

Uz dobro raspoloženje i varaždinske klipiče, izletnike je pratilo lijepo vrijeme, more je bilo ugodno za kupanje,  a lagani vjetrić učinio je dan još ljepšim! – prenijeli su svoje više nego pozitivne dojmove varaždinski umirovljenici po povratku kućama. Zahvalili su se Gradu Varaždinu na dobroj organizaciji i izrazili želju da se uskoro ponove slične izleti i druge aktivnosti koje pridonose povećanju kvalitete života građana u mirovini.

-Drago mi je čuti kako su se naši umirovljenici dobro proveli na izletu u Selce. To mi govori da smo organizacijom izleta postigli  planirani cilj. Nastojat ćemo i nadalje organizirati slične sadržaje, to je najmanje što možemo učiniti za naše sugrađane u zlatnoj životnoj dobi. Nadam se njihovim prijedlozima i inicijativama ne samo za izlete već i druge sadržaje u gradu kojima možemo uljepšati i poboljšati njihove dane u mirovini. – prokomentirao je gradonačelnik Grada Varaždina Neven Bosilj informaciju o tome kako je protekao izlet varaždinskih umirovljenika na more.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Gradonačelnik Jenkač: “Ovim projektom riješit ćemo problem ukopa za sljedećih 200 godina!”

    Donedavno privatni prostor u centru Novog Marofa kod Franjevačke crkve, kojeg je Grad Novi Marof otkupio, postat će novo groblje. Naime, s obzirom na prostorni nedostatak sadašnjih groblja u Mađarevu, Remetincu, Oštricama i Presečnom, uočena je potreba za proširenjem kapaciteta.   Prva faza izgradnje groblja vezana uz otkup zemljišta i izradu glavnog projekta je finalizirana pa se trenutno radi na dobivanju građevinske dozvole, nakon čega se planira početak radova. Kako […]

    today28/07/2021 234

    0%