play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Više od 200 varaždinskih umirovljenika na izletu u Selcu

Dvjestotinjak varaždinskih umirovljenika provelo je u utorak, 5. rujna 2023. godine na lijepom izletu na moru u Selcu. Besplatan izlet varaždinskim umirovljenicima organizirao je Grad Varaždin, a u jutro ih je pozdravio i ispratio na put zamjenik varaždinskog gradonačelnika Miroslav Marković.  Prijevoz je organiziran sa četiri udobna autobusa, a ručak u hotelu Katarina. Na izlet su išli umirovljenici koji su se javili na javni poziv Grada Varaždina , a uvjet je bio prebivalište na području Grada Varaždina i mirovinska primanja umirovljenika do 531 eura za mjesec svibanj 2023.godine.

Uz dobro raspoloženje i varaždinske klipiče, izletnike je pratilo lijepo vrijeme, more je bilo ugodno za kupanje,  a lagani vjetrić učinio je dan još ljepšim! – prenijeli su svoje više nego pozitivne dojmove varaždinski umirovljenici po povratku kućama. Zahvalili su se Gradu Varaždinu na dobroj organizaciji i izrazili želju da se uskoro ponove slične izleti i druge aktivnosti koje pridonose povećanju kvalitete života građana u mirovini.

-Drago mi je čuti kako su se naši umirovljenici dobro proveli na izletu u Selce. To mi govori da smo organizacijom izleta postigli  planirani cilj. Nastojat ćemo i nadalje organizirati slične sadržaje, to je najmanje što možemo učiniti za naše sugrađane u zlatnoj životnoj dobi. Nadam se njihovim prijedlozima i inicijativama ne samo za izlete već i druge sadržaje u gradu kojima možemo uljepšati i poboljšati njihove dane u mirovini. – prokomentirao je gradonačelnik Grada Varaždina Neven Bosilj informaciju o tome kako je protekao izlet varaždinskih umirovljenika na more.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Sport

    Sustav za zalijevanje travnjaka NK Udarniku iz Gornjeg Kućana

    Teren Nogometnog kluba „Udarnik 32“ iz Gornjeg Kućana opremljen je najsuvremenijim sustavom navodnjavanja, odnosno zalijevanja travnjaka. Zamjenik varaždinskog gradonačelnika Miroslav Marković, posjetio je danas, u petak, 24. lipnja 2022. godine klub iz tog varaždinskog prigradskog naselja gdje se sastao s Blaženkom Beli, članicom Gradskog vijeća Grada Varaždina te predstavnicima mjesnog odbora i kluba. Uvjerio se u kvalitetu nedavno izvedenih radova na kompjuterski upravljanom sustavu za zalijevanje travnjaka koji će još […]

    today24/06/2022 114

    0%