play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

U Varaždinskoj županiji 184 nova slučaja zaraze koronavirusom

Nakon što su testirane 472 osobe, u Varaždinskoj županiji jučer je potvrđeno 184 novih slučajeva zaraze koronavirusom. Preminula je jedna osoba.
U Općoj bolnici Varaždin na liječenju je 98 pacijenata, od kojih je osam u jedinici intenzivnog liječenja na respiratoru. Oporavile su se 133 osobe i broj aktivnih slučajeva je 998.
Cijepljenje za veći broj građana Zavod za javno zdravstvo Varaždinske županije sljedeći tjedan organizira prema ovom rasporedu:
Utorak, 2. studenoga – Opća bolnica Varaždin – dvorana 1 u podrumu Kirurgije (pokraj ORL ambulante) – od 8 do 13 sati – cijepljenje Pfizerom i Modernom.
Srijeda, 3. studenoga – Opća bolnica Varaždin – dvorana 1 u podrumu Kirurgije (pokraj ORL ambulante) – od 13 do 18 sati– cijepljenje cjepivima Moderna, Janssen – Johnson & Johnson te Pfizer.
Dom zdravlja Varaždinske županije cijepljenje organizira u Ludbregu:
Subota, 6. studenoga – Dom zdravlja Ludbreg, Vinogradska 1 – od 8 do 11 sati – cijepljenje cjepivima Pfizer, Moderna i Janssen – Johnson & Johnson.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    Donacija Odjelu za pedijatriju Opće bolnice Varaždin

    Povodom obilježavanja Svjetskog dana bolesnika, 11. veljače, Hrvatski Crveni križ Gradsko društvo Crvenog križa Varaždin posjetilo je Odjel za pedijatriju Opće bolnice Varaždin na inicijativu članova Kluba mladih HCK GDCK Varaždin. Cilj posjeta bio je pružiti podršku i barem na trenutak uljepšati dan djeci koja se nalaze na bolničkom liječenju. Uz ravnateljicu Sandru Mintas, djelatnice Helenu i Elu te volonterke Janu i Luciu, u posjet su stigle i maskote Mede […]

    today12/02/2026 6

    0%