play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

U Varaždinskoj županiji 184 nova slučaja zaraze koronavirusom

Nakon što su testirane 472 osobe, u Varaždinskoj županiji jučer je potvrđeno 184 novih slučajeva zaraze koronavirusom. Preminula je jedna osoba.
U Općoj bolnici Varaždin na liječenju je 98 pacijenata, od kojih je osam u jedinici intenzivnog liječenja na respiratoru. Oporavile su se 133 osobe i broj aktivnih slučajeva je 998.
Cijepljenje za veći broj građana Zavod za javno zdravstvo Varaždinske županije sljedeći tjedan organizira prema ovom rasporedu:
Utorak, 2. studenoga – Opća bolnica Varaždin – dvorana 1 u podrumu Kirurgije (pokraj ORL ambulante) – od 8 do 13 sati – cijepljenje Pfizerom i Modernom.
Srijeda, 3. studenoga – Opća bolnica Varaždin – dvorana 1 u podrumu Kirurgije (pokraj ORL ambulante) – od 13 do 18 sati– cijepljenje cjepivima Moderna, Janssen – Johnson & Johnson te Pfizer.
Dom zdravlja Varaždinske županije cijepljenje organizira u Ludbregu:
Subota, 6. studenoga – Dom zdravlja Ludbreg, Vinogradska 1 – od 8 do 11 sati – cijepljenje cjepivima Pfizer, Moderna i Janssen – Johnson & Johnson.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Otvoreno uređeno sportsko igralište u Remetincu

    U Remetincu je u petak svečano otvoreno novouređeno sportsko igralište uz društveni dom, projekt kojim je ovo naselje dobilo moderniji, sigurniji i funkcionalniji prostor za sport, rekreaciju i društvena okupljanja svih generacija. Svečanost otvorenja okupila je brojne mještane, predstavnike udruga, sportskih klubova i društvenog života, a uz gradonačelnika Novog Marofa Sinišu Jenkača nazočili su i članovi Gradskog vijeća te brojni uzvanici. Sredinom srpnja prošle godine potpisan je ugovor o izvođenju […]

    today06/06/2026 7

    0%