volume_up
  • cover play_arrow

Radio Megaton Radio Megaton..

U Jurketincu održan Malonogometni kup Općine Maruševec

U organizaciji Društva za šport i rekreaciju Maruševec, a pod pokroviteljstvom Općine Maruševec prošle je nedjelje održan općinski Malonogometni kup za ekipe koje igraju u malonogometnoj ligi Općine Maruševec. Turnir se ove godine igrao na igralištu u Jurketincu, a nastupilo je 9 ekipa (Kapla, Neptun, Brodarovec, Gmajna, Čalinec, Novaki, Cerje, MNK GS, Druškovec).

Nakon odigranih utakmica na turniru koji je započeo u jutarnjim satima, prvo mjesto osvojila je ekipa Novaka, pobjedom nad ekipom Brodarovec, koja je osvojila drugo mjesto. Treće je mjesto osvojila ekipa Cerje, pobjedom nad ekipom Neptun rezultatom 7:1.

Pobjednicima turnira čestitali su i pehare uručili načelnik Općine Maruševec Mario Klapša, ispred organizatora Vladimir Kunić, predsjednik DŠR Maruševec Marijan Fatiga te voditelj ekipe Novaka Josip Martinčević.

Nove vijesti

• PLAYLISTA
  • Regija

Privremeno zatvaranje ulica povodom održavanja varaždinskog polumaratona

U nedjelju, 17. rujna 2023. godine, od 9 do 14 sati, bit će privremeno zatvorene nerazvrstane ulice u gradu Varaždinu, kao i dio županijske ceste 2101, u cilju održavanja 29. Joma varaždinskog polumaratona. Joma varaždinski polumaraton manifestacija je koja okuplja trkače svih dobnih skupina iz Hrvatske i inozemstva. Organizira se s ciljem promocije sporta i zdravog načina života te poticanja rekreativnog trčanja. Ove godine varaždinski polumaraton također je domaćin Prvenstva […]