play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Traže se očevici prometne nesreće s ozlijeđenom osobom

U četvrtak, 23. srpnja oko 22.40 sati, na županijskoj cesti ŽC 2 029, u blizini naselja Vratno Otok, dogodila se prometna nesreća s ozlijeđenom osobom.

Nepoznati vozač upravljao je zasad nepoznatim traktorom te se pritom nije kretao sredinom obilježene prometne trake, već je vozilom prešao na lijevu stranu kolnika.

Tom je prilikom lijevom stranom traktora udario u lijevu stranu osobnog vozila kojim je iz suprotnog smjera upravljao 33-godišnjak.

Uslijed udara osobno je vozilo odbačeno izvan kolnika u cestovni jarak.

U prometnoj nesreći 33-godišnjak je ozlijeđen te mu je medicinska pomoć pružena u Općoj bolnici Varaždin, a njegove će ozljede biti naknadno okvalificirane.

Vozač traktora nakon prometne nesreće udaljio se s mjesta događaja, a da nije pružio pomoć ozlijeđenoj osobi niti o prometnoj nesreći obavijestio policiju.

Policijski službenici nastavljaju rad na utvrđivanju svih okolnosti ovog događaja te pozivaju građane koji imaju saznanja o ovoj prometnoj nesreći da se jave u Postaju prometne policije Varaždin ili na broj telefona 192, odnosno 042/372-404.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Varaždinska županija darovala zemljište Gradu Varaždinu za izgradnju prometnice i komunalne infrastrukture

    Župan Varaždinske županije Anđelko Stričak i gradonačelnik Grada Varaždina dr. sc. Neven Bosilj potpisali su u Županijskoj palači Ugovor o darovanju nekretnine, kojim Varaždinska županija Gradu Varaždinu daruje građevinsko zemljište radi realizacije projekta od javnog interesa. Predmet darovanja je neizgrađeno građevinsko zemljište površine 1.088 četvornih metara u katastarskoj općini Varaždin, procijenjene vrijednosti 28.300,00  eura. Nekretnina je u vlasništvu Republike Hrvatske, a njome, sukladno zakonskim ovlastima, raspolaže Varaždinska županija. Grad Varaždin […]

    today29/07/2026 40

    0%