volume_up
  • cover play_arrow

Radio Megaton Radio Megaton..

Rudar 47 iz Donjeg Ladanja ovogodišnji pobjednik Kupa Općine Maruševec

U sklopu obilježavanja Dana Općine Maruševec, na nogometnom igralištu Gaj u Jurketincu odigran je Kup Općine Maruševec u velikom nogometu. Utakmicu su odigrali NK Omladinac iz Jurketinca i ŠNK Rudar  47 iz Donjeg Ladanja rezultatom 2:3. Bolji u tradicionalnom dvoboju županijskih trećeligaša s područja Općine Maruševec bili su izabranici Alena Kokoteca zahvaljujući pogocima Matije Cmuka u 47., Antonija Grabrovca u 64. i Patrika Korpara u 89. minuti susreta. Za domaćina iz Jurketinca golove su postigli Ivan Banec u 27. i Patrik Oreški u 88. minuti susreta. Pobjednički pehar kapetanu ŠNK Rudar 47 Igoru Glavici predao je načelnik Općine Maruševec Mario Klapša, a unatoč lošijem vremenu uz ostale utakmicu su pratili i potpredsjednik Općinskog vijeća Marijan Fatiga te vijećnici Dragutin Kišić i Miroslav Možanić. Utakmicu je sudio sudac Kruno Ratković. Osim ovog, u sklopu obilježavanja Dana Općine Maruševec održat će se i Malonogometni kup Općine Maruševec u nedjelju 28. travnja ove godine s početkom u 9 sati na igralištu u Jurketincu, u organizaciji Društva za šport i rekreaciju Maruševec i MNK Neptun.