play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

POS naselje i Banfica dobit će podzemne spremnike za odlaganje otpada

Uz zgrade u POS-naselju uz Jalkovečku ulici te na Banfici nastavljeni su radovi na postavljanju podzemnih spremnika za selektivno odlaganje otpada. Spremnici su već postavljeni i u Harambašićevoj ulici. Kako se obavljaju radovi U Ludbreškoj i Ulici Ruđera Bošđkovića te u POS-u danas je provjerio gradonačelnik Grada Varaždina dr.sc. Ivan Čehok sa pročelnikom Robertom Krajcerom. Varaždin je prvi grad koji je u Hrvatskoj krenuo s postavljanjem takvih spremnika. Sredstva su pribavljena plasmanom gradskih obveznica, a  cilj  je daljnje smanjivanja količina miješanog komunalnog otpada. Slijedećih tjedana spremnici će biti postavljeni u Ulici Tome Masaryka te u Trakošćanskoj ulici čime će biti ispunjen plan o postavljanju spremnika na šest različitih lokacija u gradu.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Aktivnosti Crvenog križa u prihvatu izbjeglica

    Hrvatski Crveni križ poziva osobe iz Ukrajine koje su u Hrvatsku ušle i smjestile se u privatnom aranžmanu, da se jave najbližem društvu Crvenoga križa kako bi ih se evidentiralo, te im se osigurala potrebna pomoć. Također, društvima Crvenoga križa mogu se javiti i sve one osobe koje su iz organiziranog smještaja otišle u privatni smještaj u različite dijelove Hrvatske. Svi oni u Crvenome križu mogu dobiti humanitarnu pomoć (hranu, higijenu, […]

    today28/02/2022 375

    0%