play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

POS naselje i Banfica dobit će podzemne spremnike za odlaganje otpada

Uz zgrade u POS-naselju uz Jalkovečku ulici te na Banfici nastavljeni su radovi na postavljanju podzemnih spremnika za selektivno odlaganje otpada. Spremnici su već postavljeni i u Harambašićevoj ulici. Kako se obavljaju radovi U Ludbreškoj i Ulici Ruđera Bošđkovića te u POS-u danas je provjerio gradonačelnik Grada Varaždina dr.sc. Ivan Čehok sa pročelnikom Robertom Krajcerom. Varaždin je prvi grad koji je u Hrvatskoj krenuo s postavljanjem takvih spremnika. Sredstva su pribavljena plasmanom gradskih obveznica, a  cilj  je daljnje smanjivanja količina miješanog komunalnog otpada. Slijedećih tjedana spremnici će biti postavljeni u Ulici Tome Masaryka te u Trakošćanskoj ulici čime će biti ispunjen plan o postavljanju spremnika na šest različitih lokacija u gradu.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Grad Varaždin je objavio Javni poziv građanima za ostvarivanje prava na poticaje za servis/kupnju bicikala i/ili opreme

    Grad Varaždin je objavio Javni poziv građanima za ostvarivanje prava na poticaje za servis/kupnju bicikala i/ili opreme u 2025. godini, sa uvećanim iznosima poticaja za servisiranje starog bicikla ili za kupnju novog bicikla i/ili opreme, te će sukladno objavljenom Javnom pozivu sufinancirati: servisiranje starog bicikla s 50% troškova servisa, odnosno maksimalno do 50,00 EUR po korisniku, za što je osigurano ukupno 15.000,00 EUR u Proračunu Grada Varaždina za 2025. godinu. […]

    today03/04/2025 213 2

    0%