play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

POS naselje i Banfica dobit će podzemne spremnike za odlaganje otpada

Uz zgrade u POS-naselju uz Jalkovečku ulici te na Banfici nastavljeni su radovi na postavljanju podzemnih spremnika za selektivno odlaganje otpada. Spremnici su već postavljeni i u Harambašićevoj ulici. Kako se obavljaju radovi U Ludbreškoj i Ulici Ruđera Bošđkovića te u POS-u danas je provjerio gradonačelnik Grada Varaždina dr.sc. Ivan Čehok sa pročelnikom Robertom Krajcerom. Varaždin je prvi grad koji je u Hrvatskoj krenuo s postavljanjem takvih spremnika. Sredstva su pribavljena plasmanom gradskih obveznica, a  cilj  je daljnje smanjivanja količina miješanog komunalnog otpada. Slijedećih tjedana spremnici će biti postavljeni u Ulici Tome Masaryka te u Trakošćanskoj ulici čime će biti ispunjen plan o postavljanju spremnika na šest različitih lokacija u gradu.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Povodom Međunarodnog dana mladih, zamjenica župana Silvija Zagorec uputila je prigodnu čestitku

    Povodom Međunarodnog dana mladih, koji se obilježava svake godine 12. kolovoza, zamjenica župana Silvija Zagorec uputila je prigodnu čestitku mladima te najavila skoro raspisivanje Javnog poziva za isticanje kandidatura za izbor članova i zamjenika članova Savjeta mladih Varaždinske županije. "Čestitam svim mladima Vaš dan. Znam koliko vam je svima bilo teško i izazovno ovo razdoblje izoliranosti, zabrinutosti i ograničenja, stoga vam želim poručiti da ste važni, da čujemo i slušamo […]

    today12/08/2021 359

    0%