play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Poginuo 48-ogodišnji biciklist, policija traži vozača crvenog vozila

U prometnoj nesreći koja se dogodila sinoć između 1 i 3 sata i 50 minuta u Vinogradskoj ulici u Svetom Iliji, smrtno je stradao 48-godišnji muškarac.

Kako je utvrđeno očevidom, on je najvjerojatnije gurao bicikl uzbrdo s desne strane kolnika iz smjera Školske u smjeru Vodovodne ulice, kojom prilikom nije bio označen reflektirajućom odjećom ili materijom. U jednom je trenutku na njega, najvjerojatnije prednjim desnim dijelom naletjelo za sad nepoznato vozilo crvene boje te ga odbacilo na asfaltirani prilaz dvorištu.

Pješak je uslijed udara preminuo na mjestu događaja, a smrt je konstatirala liječnica ekipe Zavoda za hitnu medicinu Varaždinske županije koja je izašla na mjesto događaja.

Na mjesto događaja izašao je i zamjenik Općinske državne odvjetnice u Varaždinu koji je zajedno s policijskim službenicima proveo očevid te naložio obdukciju preminulog.

Tijelo nesretnog muškarca je prevezeno na Odjel patologije Opće bolnice Varaždin.

Vozač nepoznatog vozila je nakon prouzročene prometne nesreće napustio mjesto događaja, a da nije pružio pomoć stradalom, niti o događaju obavijestio policiju i hitnu pomoć.

Policijski službenici provode intenzivne mjere traganja za istim te molimo građane koji imaju saznanja o ovoj prometnoj nesreći da se jave u Postaju prometne policije Varaždin u Kolodvorskoj ulici u Varaždinu ili na broj telefona 192, odnosno 042/372-404.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Gradonačelnik Ludbrega Dubravko Bilić prati raspravu posvećenu stambenim politikama

    Europska banka za obnovu i razvoj (EBRD) ovih dana u Londonu organizira The Housing Forum, visoki međunarodni skup posvećen jednom od najvećih društveno-ekonomskih izazova današnjice, nedostatku priuštivog stanovanja u srednjoj i istočnoj Europi te baltičkim državama. Jedna od ključnih tema foruma je priuštivo stanovanje. Gradonačelnik Ludbrega Dubravko Bilić, zastupnik u Hrvatskom saboru, predsjednik NALAS-a i predstavnik Udruge gradova RH, nalazi se na ovom međunarodnom skupu te prati rasprave posvećene stambenim […]

    today04/02/2026 4

    0%