play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Pobjedom nad NK Vinica, ŠNK Rudar 47 zadržao prvo mjesto na prvenstvenoj tablici

Nogometaši ŠNK Rudar 47 iz Donjeg Ladanja upisali su osmu ovosezonsku pobjedu u 3. Županijskoj nogometnoj ligi, skupini Varaždin.

U 10. prvenstvenom kolu ekipa iz Donjeg Ladanja na gostujućem je travnjaku u Vinici pred stotinjak gledatelja pobijedila domaću ekipu NK Vinica rezultatom 0:2 (poluvrijeme 0:1).

Brza i dinamična utakmica pružila je mnoštvo prilika za obje ekipe, što potvrđuje i prvi pogodak u 3. minuti susreta, kojeg je za Rudar 47 postigao Damjan Presečki. Desetak minuta kasnije, sudac susreta Siniša Crkvenčić zaustavlja igru i dosuđuje kazneni udarac za gostujuću ekipu, ali s bijele točke neprecizan je Alen Kokotec. Uslijedilo je nekoliko slobodnih udaraca te izglednih prilika za oba sastava, ali je rezultat na poluvremenu ostao nepromijenjen.

Na početku drugog poluvremena obranu domaćeg sastava iznenađuje Damir Kundija u 69. minuti susreta koji zabija za konačnih 0:2.

Zasluge za pobjedu Rudara 47 idu i vrataru Franu Novaku koji je zahvaljujući velikim naporima zadržao mrežu netaknutom punih 90 minuta susreta.

U isto vrijeme dan ranije odigrana je i prvenstvena utakmica u Jurketincu. Ekipa NK Omladinca poražena je na domaćem terenu od ekipe NK Sračinec rezultatom 1:8.

Na prvenstvenoj tablici, ŠNK Rudar 47 se zadržao na prvom mjestu sa 25 osvojenih bodova, dok je NK Omladinac na 10. mjestu sa 3 osvojena boda.

U sljedećem 11. kolu Rudar 47 u subotu, 26. listopada u 15 i 30 sati dočekuje NK Dinamo Babinec, dok u nedjelju, 27. listopada od 14 i 30 sati NK Omladinac gostuje u Otok Virju protiv domaće ekipe NK Bratstvo.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Revitalizacija drvoreda, uređenje nogostupa i biciklističke staze uz gradski park Vatroslava Jagića

    Uz gradski park, Šetalište Vatroslava Jagića uz Ulicu Augusta Cesarca u Varaždinu biti će obnovljen drvored, uredit će se nogostup i biciklistička staza. -  priopćeno  je na konferenciji za novinare. Nakon više od 15 godina nerješavanja problema biološke dotrajalosti drveća, na što je upozoravala struka, uz rub parka bit će obnovljen drvored koji sada predstavljala opasnost za prolaznike, parkirane automobile i sudionike u prometu. Također obnovit će se i nogostup […]

    today17/10/2022 216

    0%