play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ovoga vikenda sprema se veliko fašničko veselje u Sračincu

Ovoga će se vikenda u Sračincu održati dvodnevno fašničko slavlje „9. Međunarodni srakarski fašnik“, manifestacija koju, pod pokroviteljstvom Općine Sračinec, organizira Udruga „Črna sraka“.

Manifestacija počinje u petak, 14. veljače u 17 sati kada ispred Doma kulture Udruga maškara „Črna sraka“ preuzima ključeve Općine Sračinec.

Uslijedit će podizanje karnevalske zastave uz prigodan program ispred Doma kulture Sračinec, a onda i potpisivanje ugovora Općine Sračinec sa FECC-om, gdje Općina dobiva status A kategorije, odnosno uvrštavanje u najznačajnije karnevalske manifestacije u Europi i svijetu.

Glazbeni program u karnevalskom šatoru na sportskim terenima počinje u 21 sat uz nastup „Mejaša“ i brazilskih plesačica. Ulaz u šator je besplatan.

U subotu, 15. veljače, u 10 sati i 30 minuta će se održati svečani  prijem predstavnika FECC-a, HUK-a te gostiju iz inozemstva u Županijskoj palači kod varaždinskog župana Andelka Stričaka i načelnika Općine Sračinec Božidara Novoselca, a potom će u 14 sati početi Međunarodna karnevalska povorka nakon koje slijedi zabavni program u karnevalskom šatoru na sportskim terenima uz nastup grupe „Atomi“.

Ulaz je besplatan.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Završena energetska obnova I. i III. osnovne škole Varaždin – Grad Varaždin nastavlja ulaganja u obrazovnu infrastrukturu

    Povodom završetka projekata energetske obnove I. i III. osnovne škole Varaždin u četvrtak je u prostorima I. osnovne škole Varaždin održana konferencija za medije, nakon koje je uslijedio obilazak obnovljene školske zgrade. Na konferenciji su sudjelovali gradonačelnik Grada Varaždina dr. sc. Neven Bosilj, privremena pročelnica Upravnog odjela za gradnju i komunalno gospodarstvo Martina Cesar Kelemen, pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti Danijela Vusić, voditelj ključnih projekata REA Sjever Denis Premec […]

    today03/07/2026 2

    0%