play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ovog vikenda ne propustite Lovrečevo 2025. u Varaždinskim Toplicama!

 

Varaždinske Toplice od 8. do 10. kolovoza ponovno postaju središte ljetne zabave, glazbe i kulturnih događanja – stiže Lovrečevo 2025., trodnevni festival za sve generacije!

 

Bogat program ispunjen koncertima, radionicama, instalacijama, sportskim igrama i urbanim sadržajem raspoređen je na čak šest festivalskih zona diljem grada: Glavnu pozornicu, Urbani grad, Dječji grad, Chill zonu, Slip’n’Slide i Eko zonu.

 

Petak donosi službeno otvorenje na glavnom trgu uz koncert Andree Šušnjare i DJ nastupe, dok subotu obilježava nastup Nene Belana. Završnicu festivala u nedjelju kruni koncert Rajka Suhodolčana s tamburašima. Atrij Starog grada pretvara se u glazbeni urbani kutak uz nastupe TTM-a, Bore Balboe, NAC-a i DJ setove.

 

Posjetitelji svih uzrasta uživat će u dnevnim aktivnostima – od kreativnih radionica i storytellinga, preko vodenog tobogana Slip’n’Slide i kutka za paint & wine, do eko sajma, izložbi, sportskih turnira i silent partyja.

 

Ulaz na sva događanja je besplatan, a poziv svim sugrađanima i gostima uputila je gradonačelnica Grada Varaždinske Toplice, Dragica Ratković.

 

Pridružite se manifestaciji koja Varaždinske Toplice pretvara u festivalsko središte puno glazbe, stvaralaštva, igre i pozitivne energije. I ove je godine pripremljen program za sve generacije, od najmlađih do onih koji traže opuštanje ili pak dobar koncert. Dođite i uživajte u bogatom programu!poručila je gradonačelnica Ratković.

 

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Nagrade na Dan hrvatskih knjižnica: Županija nagradila 81 najčitača, u godinu dana pročitali čak 3.193 knjige!

    Proglašenjem i dodjelom nagrada najčitačima iz osnovnih i srednjih škola te četiri gradske knjižnice Varaždinska županija je danas 12. put obilježila Dan hrvatskih knjižnica. Poklonima – knjigama nagrađeni su učenici nižih i viših razreda osnovnih škola, srednjoškolci te najbolji čitači koje su predložile gradske knjižnice iz Varaždina, Ivanca, Ludbrega i Novog Marofa. Ukupno je nagrađen 81 najčitatelj, a zajedno su u godinu dana pročitali čak 3.193 knjige! Najmlađa među njima […]

    today11/11/2025 8

    0%