play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

OŠ Petrijanec provodi projekt “Tko je Odgovoran? Biraš li Bullying ili Blagostanje na Internetu? Educiraj se!”

 

TOBBBIE (Tko je Odgovoran? Biraš li Bullying ili Blagostanje na Internetu? Educiraj se!) je skraćeni naziv projekta koji se počinje provoditi u Osnovnoj školi Petrijanec pod okriljem Zaklade za prevenciju kriminaliteta “Sveti Mihael” koja osigurava financijska sredstva i omogućuje njihovo transparentno trošenje u skladu sa zakonskim propisima, potiče suradnju građana, gospodarstva, udruga te državnih i lokalnih institucija.

Temeljem javnog poziva koji je Zaklada objavila, prijavljen je projekt koji je odobren za sufinanciranje. Projekt će se provoditi u razdoblju od 1. ožujka 2025. do 28. veljače 2026. godine, a Zaklada ga podupire financijskim doprinosom u iznosu od 2.000 eura. Ova sredstva omogućit će provedbu planiranih aktivnosti kako bi se istražilo nasilje na Internetu te postigli projektni ciljevi: prevencija nasilja, zaštita osobnih podataka, usvajanje vještine sigurnog i odgovornog korištenja Interneta.

Ravnateljica Osnovne škole Petrijanec Valerija Đurasek na samom početku provedbe ovog projekta ističe: „Ponosna sam što je projekt OŠ Petrijanec pod nazivom TOBBBIE, prepoznat i financiran od strane Zaklade za prevenciju kriminaliteta “Sveti Mihael”. Za projekte borbe protiv nasilja na internetu, za njihovu važnost i provedbu zalažem se dugi niz godina. Ovaj projekt donosi važnu podršku našim učenicima i djelatnicima u borbi protiv nasilja na internetu. Vjerujem da će kroz edukaciju i preventivne aktivnosti doprinijeti sigurnijem i pozitivnijem digitalnom okruženju za sve. Velika zahvala učiteljicama Informatike Valentini Hosnjak i Mislavi Matković te voditeljici projekta  Jasminki Belščak kao i cijelom provedbenom timu na angažmanu“. – zaključila je ravnateljica Đurasek.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Potpisan je ugovor o radovima na energetskoj obnovi upravne zgrade u Novom Marofu

    Nakon 62 godine postojanja, na red je došla energetska obnova upravne zgrade u Novom Marofu, nekadašnje „zgrade Općine” iz koje se upravljalo bivšom Općinom Novi Marof. Novomarofski gradonačelnik Siniša Jenkač u petak je, 27. rujna s izvođačem potpisao ugovor o izvođenju radova. Zgrada će se energetski obnoviti zahvaljujući europskim fondovima i mogućnosti prijave zgrade, koja je djelomično u privatnom vlasništvu, na natječaj. Naime, uz Grad Novi Marof, suvlasnici zgrade su […]

    today28/09/2024 469

    0%