play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Općina Trnovec Bartolovečki ugostila najbolje boksače i boksačice u sklopu turnira “Trnovec Open 2023”

 

U sklopu Prve Hrvatske boksačke lige u Općini Trnovec Bartolovečki održan je turnir “Trnovec Open 2023” na kojem su nastupili najbolji mladi boksači i boksačice iz cijele Republike Hrvatske.

Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak napomenuo je kako je Općina Trnovec Bartolovečki zaslužila ovaj turnir zbog iznimno dobrih rezultata Boksačkog kluba Thor Bartolovec.

-Thor ima prvakinju Europe, viceprvakinju Europe i još jednu srebrnu medalju. Ovaj turnir bi trebao biti tradicionalni, s obzirom da se dosta radi i ulaže u boks. Možemo zaključiti na osnovu medalja da hrvatski boks jako dobro stoji, a za to su sve zaslužni ovi ljudi koji individualno rade, a odličan je primjer Bartolovcarekao je Bošnjak.

 

Trener iz BK Thor Robert Herić nije krio zadovoljstvo organizacijom “Trnovec Open 2023.”

“-Od juga, sjevera, istoka i zapada – ujedinili smo boks i konačno da u našoj Općini imamo prvu Hrvatsku boksačku ligu”rekao je Herić.

 

Načelnici Općine Trnovec Bartolovečki Verici Vitković pripala je čast otvaranja turnira. “Zahvaljujem najprije našim domaćinima, Boksačkom klubu Thor Bartolovec, koji je po prvi puta u našoj Općini organizirao ovakvu manifestaciju. Da je ovo prekrasna manifestacija govori i koliko je mladih sportaša ovdje prisutno, zbog čega smo jako ponosni na naš klub. Nadam se da će Hrvatski boksački savez imati razumijevanja te da će se boks vratiti i iduće godine u našu Općinu”poručila je Vitković i zahvalila Heriću, kao i predsjednici kluba Tatjani Maslić za sjajan uspjeh.

Podijelile su se i brojne nagrade na ‘Trnovec Openu’ pa je tako nagrada za najborbeniji ženski par pripala Lani Skupnjak (Thor Bartolovec) i Leni Aščić Grom Split), dok je najbolja boksačica turnira: Lorena Horvat (Thor Bartolovec). Najbolja tehničarka je Barbara Princip (Brod SB), a najbolja boksačica međunarodnog meča Ana Jukičić (Brod SB, pobijedila je Mađaricu Finnu Janku). Nagradu kao najbolja povratnica u ring nakon duge stanke uzela je Agata Štajcar (Kutina), dok je najbolja seniorka: Sara Beram (Petar Zrinski). Najkvalitetniji ženski meč proglašen je onaj između Sara Beram (P Zrinski) – Lidija Tišlar (Stršljen Samobor).

 

Najborbeniji muški par proglašeni su Luka Božurić (Rekord ZG) i Ino Melada (Sveti Krševan ZD), dok je najbolji boksač turnira Patrik Vučković (FC Kovačić Varaždin).

 

 

 

 

 

 

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Milka Drožđek iz Svibovca Podravskog proslavila stoti rođendan

    Veselo je bilo danas u Domu za starije i nemoćne osobe u Varaždinu, gdje je malom prigodnom svečanošću proslavljen stoti rođendan Milke Drožđek iz Svibovca Podravskog. Ovom prilikom posjetili su je načelnik Općine Sračinec Božidar Novoselec, predsjednik Općinskog vijeća Općine Sračinec Krunoslav Lukačić, predsjednica udruge Kap dobrote Darinka Kovačić, župnik Župe Sračinec Stjepan Mostečak te nećakinja i prijatelji. - Rijetka je ovo prilika da možemo rođendan čestitati najstarijoj osobi rođenoj […]

    today15/11/2023 290

    0%