play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Okrugli stol o zaštiti mentalnog zdravlja roditelja i promocija Priručnika “Igrajmo se zajedno”

U Varaždinu je u četvrtak, 19. listopada održan značajni okrugli stol posvećen temi zaštite mentalnog zdravlja roditelja. Tijekom ovog događaja, također je predstavljen Priručnik za jačanje psihološke otpornosti i mentalnog zdravlja roditelja pod nazivom “Igrajmo se zajedno”.

Na okruglom stolu su sudjelovali ugledni stručnjaci i autori ovog važnog priručnika, među kojima su bili Krešimir Plantak Večerin, Ivanka Gregurinčić, Sonja Vrban i Gordana Šoltić Siladi.

Priručnik “Igrajmo se zajedno” je rezultat suradnje u okviru projekta “Roditelji na zadatku” Saveza društava “Naša djeca” Hrvatske u suradnji s Društvima “Naša djeca“ i njihovim lokanim zajednicama u Čakovcu, Varaždinu i Zagrebu, uz podršku Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade. Ovaj projekt je donio korisne resurse i smjernice za roditelje kako bi poboljšali svoje mentalno zdravlje te osnažili sebe u ulozi roditelja.

Skupu su nazočili predstavnica Središnjeg ureda za demografiju i mlade Ivana Juričić i predsjednik Koordinacijskog odbora programa Grad Varaždin prijatelj djece Miroslav Marković.

Ovim događajem naglašena je važnost brige o mentalnom zdravlju roditelja te su  omogućeni korisni alati i informacije za poboljšanje njihove dobrobiti.

Za dodatne informacije i pristup Priručniku “Igrajmo se zajedno,” možete se obratiti Savezu društava “Naša djeca” Hrvatske ili posjetite njihovu web stranicu.

 

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Kultura

    MIŠ – Muzej i škola nastavio je tradiciju nagrađivanja, na izlet su išli učenici 3 b. razreda iz Pete osnovne škole

    Nakon trogodišnje stanke izazvane okolnostima vezanima uz koronavirus, Gradski muzej Varaždin u okviru edukacijskog programa MIŠ – Muzej i škola nastavio je tradiciju nagrađivanja razrednog odjeljenja iz varaždinske osnovne škole s najviše organiziranih dolazaka na muzejske sadržaje jednodnevnim izletom na kraju školske godine. U školskoj godini 2022./2023. to su učenici 3 b. razreda iz Pete osnovne škole, koji su sa svojom učiteljicom Vlatkom Kostanjevac bili 11 puta u GMV-u, i […]

    today26/06/2023 177

    0%