play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Od sada moguća i virtualna šetnja Varaždinskim grobljem

Povodom blagdana Svih svetih, Grad Varaždin je na svojim službenim internetskim stranicama omogućio virtualnu šetnju poznatim Varaždinskim grobljem.

Uz pomoć računala ili pametnog telefona, na vrlo jednostavan način može se virtualno proći Varaždinskim grobljem koje spada u red najljepše uređenih groblja.

Virtualna šetnja Varaždinskim grobljem dio je opširnijeg projekta virtualizacije najzanimljivijih interesnih točaka u Varaždinu.

Na službenim internetskim stranicama Grada Varaždina od prosinca 2023. godine dostupna je Virtualna šetnja Varaždinom, a povremeno se dodaju zanimljivi sadržaji poput nedavno dodane Virtualne šetnje Starim gradom.

Riječ je o svojevrsnoj interaktivnoj slici Varaždina iz zraka koja na pojedinim točkama pruža dodatne slikovne i tekstualne podatke. Uz 28 panoramskih točaka, vrhunske fotografije i tekstove na hrvatskom i engleskom jeziku korisnici interneta vrlo jednostavno i brzo mogu dobiti kvalitetne informacije o najzanimljivijim interesnim točkama u Varaždinu.

Ove inovativne i zanimljive sadržaje za Grad Varaždin izradila je tvrtka GODAR, a fotografije i virtualni sadržaji djelo su poznatih varaždinskih fotografa Darka Gorenaka i Željka Hajdinjaka.

Na virtualnu šetnju Varaždinom, a od danas i Varaždinskim grobljem moguće je ući sa naslovne stranice Grada Varaždina na poveznici:

Za šetnju grobljem dovoljno je aktivirati ikonu s logotipom komunalnog poduzeća Parkovi.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Sport

    U Varaždinu, Nedeljancu i Ivancu odigrani kvalifikacijski turniri Coca-Cola Cupa

    Najveći malonogometni turnir u Europi Coca-Cola Cup odigrava se na nogometnim terenima diljem Hrvatske, a pobjednici iz svake županije putuju u Split na državnu završnicu Coca-Cola Cupa, koja je na rasporedu sredinom srpnja. U Nedeljancu je mlade talentirane nogometaše posjetio i hrvatski reprezentativac Marko Rog, a ekipe koje su se plasirale na županijsku završnicu su NC Vidovec (2006. godište i mlađi) te ekipa istog naziva (NC Vidovec) u starijoj kategoriji […]

    today05/06/2021 319

    0%