play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Nikola Sedlar Ivančankama i Ivančanima predstavio skicu nove tržnice

Nikola Sedlar, HNS-ov kandidat za gradonačelnika Ivanca, kaže da će mu jedan od važnijih poteza u mandatu biti sanacija ivanečke tržnice.

Skicu kako bi tržnica trebala izgledati danas je pokazao svojim sugrađankama i sugrađanima te kaže da očekuje i njihove prijedloge.

Imamo skicu kako bi tržnica trebala izgledati, a među prvim potezima u mandatu bit će sigurno izrada projektne dokumentacije, a onda i realizacija projekta tržnice. Danas smo prilikom posjete tržnici pokazali ljudima kako bi tržnica  trebala izgledati, a očekujem i prijedloge – rekao je Sedlar.

 

Ističe kako je i od sugrađanki i sugrađana čuo da im je upravo taj projekt pri samom vrhu liste prioriteta.

Razgovaram s ljudima, a to bi trebao biti redoviti posao onoga koji vodi grad. Moj je cilj da Ivanec bude onakav kakvog ga žele Ivančanke i Ivančani. Imamo tržnicu koja je oronula, ljudi se zimi tamo smrzavaju, a ljeti prže na suncu. Prodavači nemaju osigurane uvjete za rad. Meni je cilj to promijeniti, kako zbog onih koji prodaju svoje proizvode, tako i zbog Ivančanki i Ivančana koji tamo idu u nabavu namirnica – rekao je Sedlar.

Uređena i natkrivena tržnica trebala bi imati fiksne kućice i štandove, prostor za mliječne proizvode, svježe meso pa i ribarnicu.

 

Istaknimo i da tržnica od jučer napokon ima i WC. Ivkom je, naime, postavio kemijski WC i to gotovo mjesec dana nakon što je Sedlar uputio zahtjev Gradu Ivancu.

Bolje ikad nego nikad. Hvala gradonačelniku što nas je ovaj put slušao pa ivanečka tržnica napokon ima WC, doduše ovo je samo privremeno rješenje, ali to ćemo riješiti u novom mandatu, zajedno s ostatkom tržnice – rekao je Sedlar.

 

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Završili građevinsko-obrtnički radovi u podrumu Županijske palače u sklopu EU projekta AT@AT.CB

    - S veseljem vas možemo izvijestiti da su završili građevinsko-obrtnički, elektrotehnički i strojarski radovi u podrumu Županijske palače. Prošli tjedan, nakon uspješno obavljenog tehničkog pregleda, ishodili smo uporabnu dozvolu. Na površini od gotovo 400 kvadrata prostirat će se Centar za posjetitelje. U tijeku je uspostava modernih tehnologija, uz pomoć kojih ćemo u Centru na atraktivan i drugačiji način prezentirati kulturnu i povijesnu baštinu manje poznatih ruralnih dijelova naše županije - […]

    today05/05/2023 273

    0%