play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Najdoktori iz Varaždinske županije na prijemu kod zamjenice župana Silvije Zagorec

Zamjenica župana Silvija Zagorec upriličila je prijem za najdoktore iz Varaždinske županije. Osmu godinu zaredom je portal Najdoktor objavio popis najboljih po izboru pacijenata, a među njima je čak 16 doktora iz Varaždinske županije.

Na prijemu su bili specijalisti ginekologije i opstetricije Ivana Risek, Hrvoje Brijačak, Ivo Bilopavlović i Ljiljana Gal, specijalisti fizikalne medicine i rehabilitacije Ivan Kos i Vladimir Knež, specijalist neurokirurgije Vječeslav Kčira-Fideršek, specijalist otorinolaringologije Tajana Gudlin-Sbull i doktorica dentalne medicine Ljiljana Peharda Ivić. Među najdoktorima su i specijalisti obiteljske medicine Silvija Cikač, Kristina Sambol, Bojana Škvorc i Sanja Škudar-Popović, specijalist otorinolaringologije Domagoj Butigan, specijalist ginekologije i opstetricije Aleksandar Jukić i specijalist oralne kirurgije Damir Roki.

Cijenimo rad svih doktora i zdravstvenih radnika s područja Varaždinske županije, kojima zahvaljujemo na tome što svakoga dana skrbe o zdravlju naših stanovnika. Danas imamo priliku ugostiti i osobno zahvaliti vama najdoktorima. Čestitam vam na izboru za najdoktore, na priznanju koje su vam dodijelili pacijenti. Odnos između doktora i pacijenta doista je poseban, to je odnos međusobnog povjerenja i poštovanja. Pacijenti su prepoznali vašu kvalitetu, profesionalan rad, ali i vašu ljudskost, toplinu i razumijevanje” – rekla je zamjenica Silvija Zagorec, uz koju je na prijemu bila i Ljubica Božić, pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu skrb, civilno društvo i hrvatske branitelje.


Najdoktori su zahvalili na prijemu, koji je bio prilika i za konstruktivan razgovor o tome kako poboljšati zdravstvenu skrb o pacijentima iz cijele županije.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    U Varaždinu započelo Svjetsko kadetsko rukometno prvenstvo IHF U-19 – Gradonačelnik i župan održali zajednički prijem za predstavnike ekipa

      Gradonačelnik Grada Varaždina dr.sc. Neven Bosilj i župan Varaždinske županije Anđelko Stričak u četvrtak su u palači Patačić održali prijem dobrodošlice za predstavnike svjetskih rukometnih reprezentacija koje igraju u Varaždinu na Svjetskom kadetskom rukometnom prvenstvu IHF U 19, predsjednika Hrvatskog rukometnog saveza Tomislava Grahovca, glavnog tajnika HRS-a Damira Poljaka i event managera Ninu Lilića. Prijemu su nazočili i predsjednik Gradskog vijeća Grada Varaždina Lovro Lukavečki te pročelnica Upravnog odjela […]

    today03/08/2023 284

    0%