play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Na sjednici Skupštine DVD-a Strmec izabrano vodstvo i najavljen nastavak ulaganja

Proteklog vikenda održana je 71. izvještajno-izborna sjednica Skupštine Dobrovoljnog vatrogasnog društva Strmec na kojoj je podnesen pregled rada u protekloj godini, usvojena su izvješća te je izabrano vodstvo Društva. Za predsjednika je ponovno izabran Predrag Stepan, za zapovjednika Nenad Puškadija, dok je dužnost potpredsjednika od ove godine pripala Patriku Šanteku.

U izvješću o radu istaknuto je kako je tijekom protekle godine DVD Strmec proveo brojne operativne i društvene aktivnosti. Uz nekoliko intervencija, u prošloj se godini ističe svečana proslava velikog jubileja, 70. godina rada DVD-a Strmec, nabavka pick-up vozila Mazda te kupnja zemljišta za vatrogasni poligon, čije se uređenje bliži kraju.

Osim završetka projekta uređenja staze na vatrogasnom poligonu, u planu za tekuću godinu je redovito održavanje opreme i vozila te kontinuirano uvježbavanje operativnih i natjecateljskih ekipa kako bi i dalje mogli djelovati na visokoj razini spremnosti i u svakom trenutku biti spremni pomoći ljudima svojega kraja u svim izvanrednim situacijama. Također, želja Društva je privući što više mladih ljudi, zainteresirati ih za human i odgovoran poziv vatrogasca te ih potaknuti da se pridruže DVD-u.

Gradonačelnik Novog Marofa Siniša Jenkač čestitao je izabranom vodstvu Društva te zahvalio svim članovima na predanom radu. „DVD Strmec dugi niz godina predstavlja oslonac sigurnosti na području našega grada. Vaša predanost i spremnost primjer su kako se ljubav prema zajednici pretvara u konkretna djela. Grad Novi Marof nastavit će podupirati rad vatrogasaca jer ulaganje u vatrogastvo znači ulaganje u sigurnost naših sugrađana. Čestitam vodstvu i želim vam puno uspjeha u daljnjem radu” – poručio je gradonačelnik Jenkač.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    U organizaciji Doma zdravlja Varaždinske županije svečano obilježen Međunarodni dan sestrinstva

    U Županijskoj palači u Varaždinu, prigodnim je programom obilježen Međunarodni dan sestrinstva kao i Međunarodni dan medicinsko – laboratorijskih djelatnika. Svečanosti su uz domaćina, ravnatelja Doma zdravlja, doc. dr.sc. Juricu Veroneka, nazočili i doc.prim.dr.sc. Spomenka Kiđemet-Piskač, predsjednica Županijskog Savjeta za zdravlje i županijska vijećnica, pomoćnica ravnatelja Opće bolnice Varaždin Željka Gajski, ravnatelji zdravstvenih ustanova te mnogi drugi. Kako je naglašeno na obilježavanju, Dan sestrinstva je posvećen podizanju svijesti o neprocjenjivoj […]

    today13/05/2026 200

    0%