play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Mario Klapša preuzeo dužnost načelnika Općine Maruševec

Mario Klapša (SDP) novi je načelnik Maruševca. Odlučili su tako na izborima birači iz Općine Maruševec, koji su mu povjerili ukupno 1.351 glas od 2.300 birača koji su izašli na izbore 30. svibnja, čime je ostvaren drugi najbolji rezultat na području općina i gradova Varaždinske županije u 2. krugu izbora.

Klapša je u petak preuzeo dužnost načelnika od dosadašnjeg načelnika i kolege, Damira Šprema.

„Osobno, neizmjerno sam sretan ali i ponosan jer su rezultati 2. kruga lokalnih izbora pokazali da su građani Općine Maruševec, moje maruševčanke i maruševčani glasali mudro, razumom i srcem. Najiskrenije zahvaljujem stanovnicima svih naših 16 naselja koji su izašli na ove lokalne izbore i što su iskoristili svoje demokratsko pravo da svojim glasom odrede daljnji put našeg Maruševca” istaknuo je načelnik Mario Klapša. Klapša je uputio čestitku svim kandidatima, i u 1. i u 2. krugu izbora na ostvarenim rezultatima i naglasio kako je pred Općinom Maruševec puno rada, puno pripremljenih projekata, puno ideja i svakako jedna kvalitetna vizija daljnjeg napretka i daljnjeg razvoja ovoga kraja. „Ustrajat ću na ravnomjernom razvoju čitavog ovog kraja, želim suradnju sa svima onima koji podržavaju i žele razvoj i napredak, ne želim nikakve podjele, ne želim ništa što bi moglo usporiti razvoj Maruševca. Vrijeme je da spustimo naboje, da prihvatimo različitosti, da svi zajedno, bez obzira na političku pripadnost skupimo i ruke i glave i da u općinskom vijeću radom i suradnjom krenemo u borbu za Općinu Maruševec, za sve naše ljude i sva naša naselja” zaključio je Klapša.

Slijedi konstituiranje novog saziva Općinskog vijeća Općine Maruševec koje je najavljeno za 11. lipnja ove godine.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Nakon prijeđenih 300 kilometara, članovi Hrvatskog društva logoraša srpskih koncentracijskih logora stigli u Vukovar

      Nakon prijeđenih gotovo 300 kilometara po Dravi i Dunavu, članovi Hrvatskog društva logoraša srpskih koncentracijskih logora – Podružnice Varaždinske županije stigli su u Vukovar, gdje su ih u Maloj vijećnici Palače Srijem dočekali župani Vukovarsko-srijemske županije Ivan Bosančić i Varaždinske županije Anđelko Stričak. Podsjetimo, tradicionalnim spustom „Drava–Dunav: Srca za slobodu“ obilježava se 35. godišnjica odlaska pripadnika Posebne jedinice policije Policijske uprave Varaždin u obranu Vukovara te se odaje počast […]

    today27/06/2026 10

    0%