play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Mali Nikša prva je beba rođena u 2025. godini u Varaždinskoj županiji

Prva beba rođena u Varaždinskoj županiji u 2025. godini je Nikša kojeg je majka Valentina iz Donjeg Vratna rodila u rodilištu Opće bolnice Varaždin u srijedu, 1. siječnja u 11:42 sati.

Nikša je težine 2.720 grama, dugačak je 48 centimetara, a njega su već tradicionalno kao prvo dijete rođeno u Novoj godini darivali županijski dužnosnici, župan Anđelko Stričak i njegova zamjenica Silvija Zagorec. Poklone namijenjene dječaku predali su dr.med. Ivani Risek, pročelnici Službe za ginekologiju i opstetriciju OB Varaždin.

Prigodnom darivanju nazočili su i ravnatelj Opće bolnice Varaždin Damir Poljak, Ljubica Božić, županijska pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu skrb, civilno društvo i hrvatske branitelje kao i dužnosnici Grada Varaždina, gradonačelnik Neven Bosilj, njegov zamjenik, ujedno i saborski zastupnik Miroslav Marković kao i Željka Gajski, pomoćnica ravnatelja Opće bolnice Varaždin.

Pročelnica Službe za ginekologiju i opstetriciju OB Varaždin dr.med. Ivana Risek je istaknula kako je prošle, 2024. godine u varaždinskom rodilištu rođeno 1209 djece, odnos jedno dijete manje nego 2023 godine.
Čestitam roditeljima, porod je prošao dobro i malome Nikši želimo puno zdravlja i sreće u daljnjem životu. Ovom prilikom želim naglasiti kako u naše rodilište dolaze rodilje iz skoro svih krajeva Hrvatske što je dokaz našeg uspješnog i kvalitetnog rada, ali i pohvala organizaciji cijele naše službe. I to nas veseli – rekla je dr.med. Risek zahvalivši se dužnosnicima Varaždinske županije i Grada Varaždina na tradicionalnoj posjeti.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Bosilj i Marković: rješavamo probleme koje su stvorili bivša vlast i Čistoća

    Gradonačelnik Grada Varaždina Neven Bosilj i zamjenik gradonačelnika Miroslav Marković održali su konferenciju za medije na temu aktualnosti u Gradu Varaždinu. Najviše se govorilo o problemu zbrinjavanja varaždinskog smeća. Uvodno je gradonačelnik Bosilj izvijestio o tijeku razgovora i stanju s rješavanjem problema odvoza otpada sa pretovarne stanice u Polajni Biškupečkoj. „Intenzivno radimo na rješavanju problema i postignut je dogovor između dvije Jedinica lokalne samouprave za interventno zbrinjavanje 300 tona miješanog […]

    today25/06/2021 101

    0%