play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Ljeto u Varaždinu – tri razloga za izlazak ovog vikenda

 

Prve subote u kolovozu Varaždin ponovno poziva na uživanje na otvorenom. U Šetalištu Vatroslava Jagića bit će održan treći ovogodišnji Piknik u parku koji je u kratkom vremenu postao jedan od omiljenih programa u sklopu Ljeta u Varaždinu.

Od 10 do 13 sati te ponovno od 18 sati pa sve do ponoći park će biti mjesto za odmor, druženje i uživanje u glazbi. Posjetitelje će dočekati dekice i ležaljke raspoređene u hladu drveća, idealne za opuštanje, dok će u Park Boutique Hotelu moći kupiti piknik košare za dvije, tri ili četiri osobe ispunjene domaćim delicijama, sezonskim voćem, slasticama i lokalnim vinom. Po želji, košare se mogu upotpuniti pjenušcem ili mini tortom.

Za ugodnu glazbenu kulisu tijekom piknika pobrinut će se izvođači na Glazbenoj kamperici – Margareta Piskač, Patrik Zamuda, Boris Herceg i Red Vibes.

U organizaciji Koncertnog ureda Varaždin, glazbe će biti i posljednjeg dana srpnja kada će na Kazališnom trgu od 21 sat nastupiti varaždinski sastav Drugi program, kojem će se na pozornici pridružiti i popularni tenor Filip Hozjak.

Ljubitelji povijesti i gradskih priča u subotu od 10 sati ispred Gradske vijećnice mogu se pridružiti i besplatnom tematskom turističkom vođenju Varaždinskom gospodskom ulicom u organizaciji Društva turističkih vodiča Varaždin. Šetnja Ulicom Ljudevita Gaja, jednom od najstarijih varaždinskih ulica, otkrit će zanimljive priče o građanskom životu i kulturi življenja nekadašnjeg Varaždina.

Program Ljeta u Varaždinu u organizaciji Turističke zajednice grada Varaždina i ovog vikenda potvrđuje da za dobar ljetni provod ne treba otići daleko – dovoljno je prošetati Varaždinom.

 

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Javni poziv za dodjelu bespovratnih sredstava za poticanje korištenja obnovljivih izvora energije u obiteljskim kućama

    Varaždinska županija raspisala je Javni poziv za dodjelu bespovratnih sredstava za poticanje korištenja obnovljivih izvora energije u obiteljskim kućama na području Varaždinske županije. Županija je u svom proračunu osigurala 100.000,00 eura, a sredstva će se dodjeljivati do utroška sredstava. Izradu izvješća o energetskom pregledu i energetskom certifikatu Varaždinska županija sufinancirat će maksimalno do 200,00 eura (s PDV-om), po korisniku, a za troškove izrade glavnog projekta dodjeljuje maksimalno 500,00 eura (s […]

    today02/11/2023 315

    0%