play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Izborna skupština Stolnoteniskog kluba “MGK-Drava” Žabnik

U prostorijama stolnoteniske dvorane u Žabniku održana je redovita izborna skupština Stolnoteniskog kluba “MGK-Drava” Žabnik.

Jednoglasno je za predsjednika kluba izabran Velimir Šagi, dopredsjednica je Ivana Špoljarić, a tajnica Jasmina Šagi. Izabrani su i članovi novog Izvršnog i Nadzornog odbora, te Stegovne komisije.

 

Novi predsjednik predstavio je Plan rada za 2022. kojem su predviđena pojedinačna i ekipna natjecanja u svim kategorijama u okviru financijskih mogućnosti Kluba.

 

Načelnica Općine Trnovec Bartolovečki Verica Vitković u svom govoru istaknula je odličnu suradnju Kluba i Općine, te pohvalila mlade članove Kluba zbog odličnih rezultata na natjecanjima diljem Republike Hrvatske.

 

Na kraju skupštine uslijedilo je imenovanje dosadašnjeg predsjednika i legende kluba Vilima Šagija za počasnog predsjednika kluba.

 

Biranim riječima novi predsjednik kluba Velimir Šagi osvrnuo se na gotovo 67 godina rada u stolnom tenisu dosadašnjeg predsjednika i donedavno još trenera u klubu.

Vilim Šagi bio je pionir igranja stolnog tenisa u trnvečkom kraju, igrač, trener svih pojedinaca i ekipa od osnutka do danas, predsjednik, obnašatelj dužnosti u Hrvatskom stolnoteniskom savezu, graditelj Stolnoteniske dvorane u Žabniku, te istinska stolnoteniska legenda, a prije svega, gospodin i čovjek.

Članovi Skupštine su podržali prijedlog predsjednika, te proglasili Vilima Šagija  za počasnog predsjednika Kluba.

Tim povodom bit će mu uručena i Zlatna plaketa Stolnoteniskog kluba “MGK-Drava” Žabnik.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Potpisan Ugovor o izvođenju radova na izgradnji Regionalnog centra za predinkubaciju u pametnoj industriji

    U Gradskoj vijećnici Grada Varaždina u ponedjeljak je potpisan Ugovor o izvođenju radova na izgradnji Regionalnog centra za predinkubaciju u pametnoj industriji, strateškog i inovativnog projekta koji provodi Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike (SUZG FOI) u partnerstvu s Gradom Varaždinom te gradovima i općinama: Novi Marof, Ludbreg, Gornji Kneginec, Vidovec i Sveti Ilija. Ugovor su potpisali dekanica FOI-ja prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa i predstavnik izvođača radova, […]

    today07/10/2025 146

    0%