play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Grad Varaždin donirao sredstva udrugama s područja socijalne skrbi i zdravstva

Grad Varaždin je značajnim sredstvima iz proračuna podržao rad udruga s područja socijalne skrbi i zdravstva unatoč pandemijskoj krizi.

Gradonačelnik Grada Varaždina Ivan Čehok je s predstavnicima udruga potpisao ugovore te je tom prilikom naglasio: „Zahvaljujem vam što ste radili u ovim pandemijskim uvjetima i okupljali naše građane koji su preko vas zadovoljili svoje građanske interese. Riskirali ste svoje zdravlje i bili na usluzi građanima i zato vam upućujem veliku zahvalu. – rekao je Čehok i dodao: „iako će pojedine udruge smanjiti svoje aktivnosti zbog pandemije, sredstva neće propasti, a vas molim da nas o tome izvještavate. Najveća vrijednost ove gradske uprave je bila da smo komunicirali s vama. Nikad u povijesti grada nije bilo toliko udruga kao što ih imamo danas i nikad nije bila bolja suradnja. Udruge su šarolikost i bogatstvo jednog gradskog života pa vam još jednom zahvaljujem na suradnji.”

Koliko je pojedinoj udruzi dodijeljeno možete vidjeti u dokumentu na:

https://varazdin.hr/upload/2021/04/odluka_o_odobravanju_financijskih_sredstava_60741ca022b21.pdf

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Regija

    Energetski obnovljen novomarofski Dom zdravlja

    Završena je energetska obnova zgrade Doma zdravlja u Novom Marofu. Završnoj konferenciji su nazočili zamjenik župana Varaždinske županije Robert Vugrin, gradonačelnik Grada Novog Marofa, ujedno i zastupnik u Hrvatskom saboru Siniša Jenkač,  zamjenica direktora Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost Alenka Košiša  Čičin-Šain, ravnatelj Doma zdravlja Varaždinske županije Renato Podbojec,  županijski vijećnik Nenad Koščak, predsjednik Upravnog vijeća  Doma zdravlja Velimir Sekol, županijske pročelnice Ljubica Božić i Slađana Miočić te […]

    today31/03/2021 525 2

    0%