play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

Varaždinska županija domaćin jubilarnih 30. međužupanijskih sportskih susreta umirovljenika

U organizaciji Saveza udruga umirovljenika i starijih osoba Varaždinske županije u utorak su u Horvatskom održani 30. Međužupanijski sportski susreti umirovljenika, koji su okupili 220 natjecatelja iz pet sjevernih županija.

Umirovljenici iz Varaždinske, Bjelovarsko-bilogorske, Koprivničko-križevačke, Krapinsko-zagorske i Međimurske županije natjecali su se u četiri discipline, visećoj kuglani, bacanju kolutova, pikadu i beli.

Jubilarne susrete otvorio je župan Anđelko Stričak koji je poželio dobrodošlicu gostima iz svih županija.

Čestitam vam što puna tri desetljeća organizirate i njegujete ove sportske susrete, kojima potičete aktivan i zdrav način života u trećoj životnoj dobi, a ujedno doprinosite socijalnoj uključenosti, zajedništvu i kvaliteti života starijih osoba. Varaždinska županija će i dalje podupirati ovakve i slične inicijative koje doprinose kvaliteti života naših starijih sugrađanarekao je župan Stričak.

Predsjednica Saveza udruga umirovljenika i starijih osoba Varaždinske županije Jadranka Bahlen rekla je da su ponosni što su upravo oni domaćin 30. susreta.

Zahvaljujem svim županijskim savezima na dolasku, a svim natjecateljima na sportskom duhu i sjajnoj atmosferi. Ovi susreti potvrđuju koliko su umirovljenici aktivni i željni druženja, što nas dodatno motivira za daljnje aktivnostiporučila je Bahlen.

 

Ukupni pobjednik 30. sportskih susreta su umirovljenici iz Međimurske županije, drugo mjesto osvojili su umirovljenici iz Koprivničko-križevačke županije, a treće mjesto pripalo je domaćinima iz Varaždinske županije.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Varaždin

    Varaždin na svjetskoj biciklističkoj konferenciji u Gdanjsku

    Više od 1400 sudionika iz 60 zemalja svijeta okupilo se od 10. do 12. lipnja u Gdanjsku u Poljskoj na svjetskoj biciklističkoj konferenciji Velo-city 2025. Kao predstavnik Grada Varaždina na konferenciji  je sudjelovao zamjenik gradonačelnika Miroslav Marković, zastupnik u Hrvatskom saboru. Organizator konferencije je bila Europska biciklistička federacija ECF u kojoj Varaždin ima članstvo već četiri godine. Zamjenik gradonačelnika Varaždina  Marković imao je priliku susresti se i razmijeniti iskustva s […]

    today13/06/2025 10

    0%