play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
  • cover play_arrow

    Radio Megaton Radio Megaton..

220 klinaca na jubilarnom 20. Olimpijskom festivalu dječjih vrtića u Novom Marofu

Zajednica sportskih udruga Grada Novog Marofa i Dječji vrtić Novi Marof, u petak su, 25. svibnja u Sportskom parku Novi Marof organizirali jubilarni 20. Olimpijski festival dječjih vrtića – Novi Marof 2024.

Mališani iz sedam dječjih vrtića, njih 220, natjecalo se u olimpijskim disciplinama – trčanje, štafeta 4×20, skok u dalj, bacanje loptice i malom nogometu. Na Olimpijskom festivalu sudjelovali su mališani iz dječjih vrtića Gumbek, Bambi, Pčelica, Sretna djeca, Leptirić, Tratinčica i Novi Marof.

Festival je otvorio novomarofski gradonačelnik Siniša Jenkač koji je pritom zahvalio svima koji su se odazvali ovogodišnjem festivalu.
Vjerujem da će biti zabavno, da će biti uspješno. Neka pobijedi najbolji i neka izostanu povrede. Suci neka pošteno i pravedno kroje svoje odluke – rekao je gradonačelnik Jenkač prilikom otvaranja festivala.

Dodao je kako je cilj festivala potaknuti djecu da aktivno sudjeluju u sportu i da im se pokaže da je sport zabavan, zbog čega mu je drago što se i ove godine odazvao velik broj dječjih vrtića i mališana.

Ukupni pobjednici 20. Olimpijskog festivala dječjih vrtića Novi Marof 2024. su djeca Dječjeg vrtića “Tratinčica” iz Varaždinskih Toplica, dok je “fair play” ekipom proglašena ekipa Dječjeg vrtića “Pčelica” iz Bisaga.

Nove vijesti

  • PLAYLISTA
  • Razno

    Graševina 2020 iz vinarije deMar osvajač zlatne medalje na 19. Decanter World Wine Awards 2022. u Londonu

    Najprestižnije svjetsko natjecanje - 19. Decanter World Wine Awards 2022. u Londonu donijelo je potvrdu vrhunske kvalitete vinara iz Varaždinske županije, koji su u rekordnoj konkurenciji od 18.244 uzoraka vina iz 54 države, osvojili ukupno 38 medalja. Prvi puta ove godine osvojena je i zlatna medalja koja je dodijeljena vinariji deMar za njihovu Graševinu 2020. Uz to, ukupno 14 vinara iz Varaždinske županije osvojilo je još 12 srebrnih i 25 […]

    today11/07/2022 504

    0%