volume_up
  • cover play_arrow

Radio Megaton Radio Megaton..

Titulu prvaka 1. ŽNL osigurao NK Budućnost iz Vidovca

NK Budućnost iz Vidovca postigla je svoj cilj. Jučer su osvojili titulu prvaka na gostovanju kod Mladosti u Margečanu slavivši s 5:1. Najbolji igrač bio je Goran Spasić koji je zabio čak četiri gola u 28., 51., 82. i 86. minuti susreta, dok je Sandi Martan zabio gol za Budućnost u 32 minuti susreta. Preostala su još dva kola, no bez obzira na rezultate u ta dva kola NK Budićnost osigurala je svoju poziciju i prvak je 1. ŽNL, a samim time ulazi u 4. HNL skupinu Varaždin-Čakovec, te će ove nedjelje na domaćoj utakmici protiv Beretinca proslaviti titulu.