18. Srpanj 2019.
Flash Player is missing from your browser
Srijeda, 08 Veljača 2017

Rukometaši Vidovca plasirali se u četvrtfinale rukometnog Kupa Hrvatske

Rukometaši Vidovca ponovno su ispisali sjajnu rukometnu priču i pred domaćom publikom pobijedili igrače riječkog Zameta rezultatom 32:29. Bio je to susret osmine finala Hrvatskog rukometnog Kupa u kojem su Vidovčani, uz pomoć prepunih tribina, drugu godinu u nizu izborili plasman među osam najboljih momčadi u državi. Najefikasniji u redovima domaćina bili su Marko Težak s deset i Zoran Jeftić s osam golova, dok je vratar Alen Grd fenomenalnim obranama u drugom poluvremenu uvelike zaslužan za konačan ishod ovog susreta. Kod gostiju se pak najviše istaknuo Stojanović zabivši šest golova. Trener pobjedničke momčadi Igor Senečić naglasio je kako je Vidovec loše otvorio susret, međutim, u nastavku su ipak stvari okrenuli u svoju korist. ''Sretan sam i ponosan, čestitam igračima i publici te jedva čekam četvrtfinalni susret'', dodao je. Vidovčani sada s nestrpljenjem iščekuju ždrijeb, a rukometnu povijest ponovno bi mogli ispisati sredinom ožujka kada će se, najvjerojatnije opet u Vidovcu, odigrati utakmica četvrtfinala Kupa Hrvatske.